slide 01
nav left nav right
slideshad
baloon

Vernostná karta

Naša Vernostná karta Vám umožní získať zľavu pri kúpe leteniek na skupinový let a na privátne lety.

Čitať viac >>

Všeobecné vyhlásenie

Táto stránka bola vyvinutá pre potreby spoločnosti ADS ballooning, s.r.o . Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. Spoločnosť ADS ballooning zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jej stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jej vlastníctvom.

 

Spoločnosť ADS ballooning si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.

 

Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve a ďalším súvisiacim ustanoveniam a sú vlastníctvom spoločnosti ADS ballooning alebo tretích strán zmluvne viazaných so spoločnosťou ADS ballooning. Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom spoločnosti ADS ballooning.

 

Všetky osobné údaje získava spoločnosť ADS ballooning od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získala (kontakt, dopyt, otázky a odpovede) a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

© 2018 balon / Všeobecné vyhlásenie / Design by SIXNET