slide 01
nav left nav right
slideshad
 baloon

Jarná akcia

Využite krásy jari na let balónom.

Čitať viac >>
baloon

Vernostná karta

Naša Vernostná karta Vám umožní získať zľavu pri kúpe leteniek na skupinový let a na privátne lety.

Čitať viac >>
 baloon

Balónová fiesta Košice 2016

     8. - 11. 6. 2016 pri Auparku

 

Čitať viac >>

Balónová fiesta Košice 2016

 

Zoznam pilotov

Partneri

 

Pozrite si fotografie z fiesty

 

 

baloon

23. ročník Medzinárodnej balónovej fiesty v Košiciach – AUPARK BALÓNOVÁ FIESTA sa skončil úspešne. Veľmi nás teší záujem verejnosti, ktorá prišla balónovú fiestu podporiť a vychutnať si štarty balónov a sprievodný program     pri Auparku. Novinkou tohto ročníka bol prejazd mestom a aj tradičné vyvrcholenie programu bolo tohto roku netradičné. Nočné nafukovanie balónov bolo sprevádzané živým orchestrom Klasik band, ktorý má vyše 20 hudobníkov.

 

Na balónovej fieste sa okrem posádok z Košíc a Slovenska zúčastnili aj tímy z Česka, Maďarska, Rumunska a Holandska. Balónové tímy odchádzali z Košíc spokojné – zalietali si nad Košicami a robili radosť nielen pasažierom v košoch, ale aj ľuďom na zemi. Dúfame, že aj prostredníctvom nich dostaneme chýr o Košiciach a Slovensku do sveta. A bude sa lietať nielen v Košiciach, ale aj z Košíc a do Košíc.

 

Hlavným organizátorom Balónovej fiesty je spoločnosť ADS ballooning, s.r.o. Košice a Balón klub Košice. Balónovú fiestu by nebolo možné zorganizovať bez podpory našich tradičných i nových partnerov – najväčšia vďaka patrí spoločnosti Aupark ako generálnemu partnerovi. Podujatie podporili: Letisko Košice, U.S.Steel Košice, Hi-Reklama, Probugas, Penzión Lesanka, Lietajúci Pivovar IKONA, mediálni partneri Košice Dnes, TV Košice a hlavný mediálny partner Rádio Košice. Podujatie sa koná pod záštitou primátora Mesta Košice Richarda Rašiho, v spolupráci s mestskou organizáciou cestovného ruchu Košice – turizmus.

 

Ďakujeme všetkým, čo ste prišli.

 

 

 

 

 © 2017 balon / Všeobecné vyhlásenie / Design by SIXNET